Technologia ważenia pozwalająca na optymalne kształtowanie procesu ważenia i pakowania hardware'u

  • Dzięki specjalistycznemu sprzętowi Yamato proces dozowania małych części może zostać znacznie zoptymalizowany.
  • Zaawansowane naważarki wielogłowicowe Yamato minimalizują straty wynikające z nadwyżek produktu.
  • Dozowniki wagowe kombinacyjne Yamato upraszczają proces naważania i pakowania produktu oraz pozwalają na odważanie porcji w zakresie od 1 g do 20 kg.

Razem z Yamato zawsze znajdą Państwo rozwiązania problemu optymalnego pakowania hardware’u

Naważarki wiegłowicowe Yamato pozwalają na szybkie i wydajne ważenie oraz pakowanie różnych produktów zgodnie ze specyfikacją.

Yamato zapewnia indywidualne rozwiązania dla produktów takich jak: kołki, śruby, gwoździe, spinacze, pinezki.

Yamato na rynku hardware’u

Podczas planowania zawsze muszą być wzięte pod  uwagę wyjątkowe warunki w których ma się odbywać naważanie i pakowanie.

Te wymaganie grają kluczową rolę podczas projektowania Państwa linii produkcyjnej. Nasz zespół inżynierów zawsze jest do dyspozycji aby pomóc w jak najlepszym doborze naważarki wielogłowicowej oraz optymalizacji procesu produkcyjnego.

Dla naważania hardware’u Yamato oferuje specjalne przemysłowe naważarki wielogłowicowe, odpowiednie do naważania produktów z tej grupy.

Najlepsze standardy czyszczenia i higieny podczas ważenia i dozowania

  • W pełni szczelna ze stali nierdzewnej konstrukcja naważarki wielogłowicowej spełnia najwyższe standardy IP65 i IP67. Dzięki temu przemysłowe dozowniki ważące Yamato są najlepszym rozwiązaniem dla naważania małycz elementów
  • Konstrukcja kubełków zgrzana dyfuzyjnie YDB (Yamato Diffusion Bonding) zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii w miejscach połączeń. Umożliwia to używanie tej samej maszyny do ważenia i pakowania różnych produktów po krótkim czyszczeniu.

Zminimalizowany czas przestoju na konserwację naważarek i linii pakujących hardware

  • Naważarka Yamato posiada wiele różnych środków komunikacji pomagających w szybkim powrocie do pracy, takie jak informowanie na bieżąco o błędach i wyświetlanie przewidywanego czasu wymiany dla materiałów eksploatacyjnych.