Rondo

Nasze początki współpracy z Yamato Scale sięgają daleko wstecz. Od wielu lat naważarki wielogłowicowe Yamato gwarantują nam długofalowe bezpieczeństwo produkcyjne, co jest niezbędne ze względu na nasz ciągły wzrost. Maszyny Yamato z serii Alpha i Sigma szybko, wydajnie i niezawodnie ważą nasze przysmaki i przekąski dla psów oraz kotów. Dzięki temu perfekcyjnie wpasowują się w nasze zoptymalizowane procesy produkcyjne. Tak samo jak w przypadku maszyn Yamato wydajność i elastyczność odgrywa centralną rolę w RONDO FOOD. Dzięki temu nasze wysokowartościowe produkty spełniają różne wymagania stawiane przez międzynarodowe rynki. Doskonale wiemy, że w przypadku Yamato możemy polegać zarówno na maszynach, jak i na pracownikach. Od wielu lat posiadamy dobry kontakt z Działem Sprzedaży, a uprzejmy i kompetentny Dział Obsługi Klienta błyskawicznie wykonuje nie tylko prace serwisowe, ale i wiele innych, co możliwe jest między innymi dzięki bliskości geograficznej.

www.rondo-food.de

Omnitrade

Naważarki wielogłowicowe Yamato serii Omega gwarantują w zakresie technologii naważania dokładnie te właściwości, które my dumnie zapewniamy naszym klientom w naszych produktach i usługach: jakości, innowacji i kompetencji. Do przetwarzania, uszlachetniania oraz wysyłki orzechów i suszonych owoców stosujemy najnowocześniejsze technologie, aby zagwarantować zachowanie wysokiej jakości i pierwotnej świeżości starannie dobranych surowców w gotowych produktach. Przy produkcji ponad 120 ton dziennie maszyny naszych linii produkcyjnych muszą bardzo delikatnie i ostrożnie przetwarzać duże ilości produktu w możliwie jak najkrótszym czasie. Decydujący wpływ ma szybka obróbka optymalnie dobrana do naszych wrażliwych produktów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów higienicznych. Naważarki wielogłowicowe Yamato serii Omega spełniają wszystkie te wymagania. Ich prędkość i efektywność pozwalają nam na zwiększenie naszej wydajności, a co za tym idzie osiągnięcie docelowych ilości produkcyjnych. Dzięki niezawodności i elastyczności naważarek wielogłowicowych Yamato możemy indywidualnie w bardzo szybkim tempie reagować na życzenia naszych klientów.

www.omnitrade-hamburg.com

Agrarfrost GmbH & Co. KG

Z Yamato łączy nas wieloletnia współpraca. Nasza firma Agrarfrost stawia na zrównoważone działanie w zakresie produkcji oraz odpowiedzialności względem środowiska naturalnego, jak i partnerów biznesowych. Yamato Scale to słuszny wybór.

Dzięki wysokiej precyzji i czystemu wyrzutowi produktów naważarki serii Sigma minimalizują liczbę błędnych opakowań. Pozwala to na znaczną redukcję nadwyżek produktów i zużycia materiałów opakowaniowych. W ten sposób mamy możliwość osiągnięcia ambitnych celów, które sobie wyznaczyliśmy. A coroczna konserwacja gwarantuje nam długofalowe bezpieczeństwo produkcyjne. Tutaj możemy polegać na przyjaznym i kompetentnym serwisie Yamato. Technicy Yamato doskonale znają nasze linie produkcyjne, a sposób, w jaki przeprowadzane są prace serwisowe, gwarantuje stałą i wysoką jakość naszych produktów.

 

» www.agrarfrost.de

Firma pakująca – Hufnagel GmbH & Co. KG

Yamato Scale oferuje przekonujące portfolio produktów i usług. Było to dla nas najważniejszym kryterium przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z usług Yamato jako dostawcy. Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem o dużym potencjale rozwojowym. W bardzo krótkim czasie wypracowaliśmy sobie wysoką renomę na rynku usług pakowania kontraktowego. Stąd też z największą starannością dobieramy naszych partnerów do współpracy.

Doskonała jakość naważarek wielogłowicowych i niezawodny serwis gwarantują bezproblemowy proces pakowania. Zwłaszcza w procesie pakowania przypraw precyzja i prędkość linii pakującej  mają decydujące znaczenie. Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy sprostać wymaganiom naszych klientów i doceniamy tutaj ogromy wkład Yamato. W tym miejscu możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jest to dopiero pierwszy krok, który z całą pewnością będzie stanowił początek długoletniej i stabilnej współpracy.

 

» www.die-abfueller.de

Stoltzenberg Nuss GmbH

Naważarki wielogłowicowe Yamato Scale to perfekcyjne rozwiązanie dla naszych produktów. W procesie przetwarzania i uszlachetniania wysokowartościowych orzechów i owoców suszonych najważniejsze jest zachowanie świeżości. Świeżo zebrane składniki należy szybko i starannie naważyć i zapakować. A przy tym należy uwzględnić różny skład indywidualnych kombinacji produktów. Dzięki naważarkom wielogłowicowym Yamato Scale pracującym z niezwykłą prędkością, proces ważenia produktów odbywa się szybko, wydajnie i higienicznie zgodnie z wymaganiami systemu HACCP. Wielostronne oprogramowanie do kompozycji mieszanek produktów z opcją prostej parametryzacji gwarantuje elastyczność w zakresie komponowania nowych mieszanek orzechów i suszonych owoców.  Natomiast kompetentny serwis klienta oferuje zawsze błyskawiczną pomoc, co pozwala uniknąć opóźnień w produkcji.

» www.stoltzenberg.de

Pickenpack SEAFOODS GmbH

Wieloletnie doświadczenie Yamato w naważaniu produktów głęboko mrożonych przekonało nas do skorzystania z usług. Nasze produkty przetwarzane są w temperaturach do -20°C. Tym samym potrzebne jest tutaj rozwiązanie techniczne, które będzie gwarantowało maksymalną wydajność w stałym środowisku niskich temperatur.

Yamato Scale przedstawiło nam zindywidualizowane rozwiązanie spełniające wszystkie nasze potrzeby. Naważarka wielogłowicowa z serii Omega gwarantuje szybkie i ostrożne naważanie oraz pakowanie wysokowartościowych produktów rybnych z zachowaniem optymalnych temperatur w łańcuchu chłodniczym. Odpowiednia konstrukcja pojemników ważących oraz możliwości ich szybkiego i prostego czyszczenia, ułatwiają nam przestrzeganie surowych przepisów higienicznych. Jednocześnie zminimalizowane zużycie wody potrzebnej do czyszczzenia umożliwia nam większy wkład w ochronę środowiska naturalnego. Bardzo pomocny jest dla nas fakt, że w razie potrzeby wystarczy jeden telefon, aby uzyskać natychmiastową pomoc od Yamato.

» www.pickenpackseafoods.com

Wolf Verpackungsmaschinen GmbH

Współpraca z Yamato Scale gwarantuje zadowolonych klientów. Jako światowej sławy producent maszyn pakujących, współpraca z niezawodnymi partnerami ma ogromne znaczenie. Oferujemy szeroką gamę maszyn do formowania, napełniania i zamykania worków, cechujących się jakością i elastycznością, czego dokładnie oczekujemy od komplementarnego sprzętu. Połączenie maszyn pakujących Wolf i wag wielogłowicowych Yamato zapewnia klientom duże bezpieczeństwo w produkcji. Podobnie, doceniamy współpracę z zespołem obsługi klienta Yamato, którego kompetencje i profesjonalizm są przekonujące.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważne są usługi dla klientów, dlatego zwracamy na to szczególną uwagę. W tym względzie możemy w pełni polegać na Yamato i wiemy, że projekty, którymi wspólnie się zajmujemy, staną się sukcesem – o czym wiedzą nasi stali klienci.

» www.wolf-pack.de