Niezapomniany wieczór!

Po raz kolejny, naszym celem na wieczorową galę w 2017 roku było zorganizowanie niezrównanego wydarzenia. Pośród wielu zaproszonych gości, którzy uczestniczyli w tym niezwykłym wydarzeniu byli partnerzy biznesowi, przyjaciele, lokalni politycy i oczywiście cały zespół Yamato. Ekscytujący program rozrywkowy i doskonałe menu spotkały się z pozytywną reakcją uczestników.

Przedstawienie honorowego gościa naszej firmy, pana Shozo Kawanishi, było jednym z najważniejszych wydarzeń tego wieczoru. Wszyscy czekali na jego poruszające interpretacje na saksofonie dobrze znanych klasyków. I nie zawiedli się – musieli tylko usiąść i się dobrze bawić!

Wnioskując z wielu szczęśliwych twarzy i licznych podziękowań, które otrzymaliśmy pod koniec wieczoru od entuzjastycznych gości, wiedzieliśmy, że dobrze wykonaliśmy swoją robotę.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom za przyłączenie się do nas i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na kolejnej gali na Interpack’u w 2020 roku!

Aktualnie wyświetlana jest treść zastępcza z Youtube. Aby uzyskać dostęp do rzeczywistej treści, kliknij poniższy przycisk. Pamiętaj, że spowoduje to udostępnienie danych zewnętrznym operatorom.

Więcej informacji

Tradycyjna gala Yamato na Interpacku –
wydarzenie które zapamiętamy na długo.